Greetings.lt

Sveikinimai, Tostai, Gimtadienio sveikinimai…

Baldai internetu - Svetainės, Miegamojo, Vaikų kambario baldai, Spintos, Komodos, Lovos ...

Sveikinimų žymė / Gimimo dienos sveikinimai

Gimtadienio sveikinimai

Prabėgo daug laiko nuo tos dienos, kai mudu susituokėme. Nubėgo, nutekėjo didžiulės gyvenimo upės. Tos galingos srovės nešė mus kartu vienoje valtyje ir tokio likimo dėka nugyvenome ilgą gyvenimą gyvenimėlį… Nenešiojau Tavęs ant rankų, bet atnešiu Tau vandens, apsilankius ligai. Nebučiavau Tavęs prie visų, bet buvau ištikimas ilgus metus. Nesupau už Tave vaikų, bet griežtai […]

Gimtadienio sveikinimai

Mylėk tai kas su tavimi, tai kas aplink tave, nes visa kas tave supa yra tavo.. Džiaukis kiekviena gyvenimo akimirka, net tom akimirkom kurios nedžiugina. Būk laiminga nesvarstydama ar gyvenimas yra toks, kuriame gali jaustis laiminga!! Su Gimimo Diena !!

Gimtadienio sveikinimai

Nepaleiski savo laimės paukštės Jos sparnuos Gimtadienis atskris. Pavaldus Tau bus galybių aukštis Ir daužysis dar jauna širdis. Iš vienatvės ryto atsikėlęs Tu išeik į vienišas gatves, Kur praeivis ties Tau gėlę Vietoje užpykusio manęs.

Gimtadienio sveikinimai

Tavo metai, kaip puokštė lelijų, Tavo dienos, kaip laukas žiedų. Tavo siela lai šalčio nebijo, O širdis te nebijo audrų. Tegul naktys nebūna bemiegės, Dienos būna prasmingos darbais. Tegul šypsena lūpose žaidžia, Tegul laimė dabinas žiedais!

Gimtadienio sveikinimai

Iš mėlynų žibuoklių Tavo akys — Aš Tavo mamai jas nešiau, Kai vyriškom svajonėm meilę trapią Ir Tavo laimę nutapiau. Neatsiklausęs, nieko nesitaręs Aš Tavo vardą išrinkau… Tavęs, mieloji, dar nematęs Mylėjau, puoselėjau ir glaudžiau. Dukryte, rožių pumpurais tapyčiau Tavąsias lūpas ir žodžius, Kuriais šaukei mane mažytė, Kuriais žaidei mamos vardu. Geroji mūsų, jau suaugusi, […]

Gimtadienio sveikinimai

Kaip man gaila, kad gėlės nuvysta, Kai išeina gražuolė jaunystė. Kaip man gaila, kad žvakės užgęsta, Kai gyvenimas ašaroj skęsta… Bet likimas Tau kelią nulėmęs Stovi dvasios lobiu pasirėmęs, O tie, laimės mažos pavydėję, Jau išėjo tuštybių alėjom… Už stiprybę, už viltį, už tiesą — Su Tavim likę — ranką Tau tiesiam!

Gimtadienio sveikinimai

Brangus Seneli, būki sveikas Ir šimtą metų nugyvenk! Matai, užaugau —jau ne vaikas, Todėl labai bijau pasent… Matau, Seneli, Tu laimingas Ir raudonuoja Tau veidai, Ir dar labiau esi dainingas, Negu kadais, kai dainavai… Tu nesiskundi dėl sveikatos, Močiutei „nesuki galvos“, Kad bėga dienos pilkos, prastos, Kad nieks jaunystės neatstos… Koks nuostabus esi, Seneli — […]

Gimtadienio sveikinimai

Žuvėdroms reikalinga jūra, Toliams – amžinybė ir ramybė, Žiedams – saulė! O žmogui viskas kartu… Šiandien aš tau negaliu padovanoti nei jūros, nei saulės. Tačiau sveikinu su X-uoju gimtadieniu ir linkiu, kad būtum laimingas!

Puslapiai:1234567...47