Greetings.lt

Sveikinimai, Tostai, Gimtadienio sveikinimai…

Baldai internetu - Svetainės, Miegamojo, Vaikų kambario baldai, Spintos, Komodos, Lovos ...

Mamos dienos sveikinimai

Mamos dienos sveikinimai

Tu tokia visur esanti, kad galėtum būti erdve. Tu tokia gyva, kad galėtum judėjimu būti. Tu tokia šviesi, kad galėtumei būti man saule. Tu tokia dosni, kad galėtumei būti žeme. O juk tu viskas drauge, nes tu mano MAMA!

Mamos dienos sveikinimai

Geroji mama, mes užaugom. Kiekvienas jau savam kely. Šarma paglostė tavo plaukus, Bet dar ruduo toli. Tik tu mokėjai mus užjausti. Dažnai pavargus nuo darbų. Dar kartą leiski prisiglausti, Prie tavo rankų nuostabių. Ir šiandien tariam mes visi – Brangiausia žemėj Tu esi.

Mamos dienos sveikinimai

Ant močiutės kelių Baltas gulbių sostas. Ir užmiega vėjas Ant močiutės kelių. Ant močiutės rankų Volungėlė gieda, Volungėlė gieda Ir žibuoklių keras. Ant močiutės lūpų Pasakos gyvena Apie aukso žiedą, Apie stiklo kalną.

Mamos dienos sveikinimai

Kai apgaubia pečius juoda naktis, Užmerkiu aš nuo ašarų drėgnas akis. Nors greitai jau būsime kartu šalia, Užmiegu aš širdy laikydama tave. Mama, naktimis kviečiu tave, Man baisu be tavęs dabar ir čia. Lietus ir sapnas neramus pažadina nakčia mane, O aš – viena viena viena ir niekas nepriglaus šalia… Apkabinu pagalvę šaltą, Jai atiduodu […]

Mamos dienos sveikinimai

Tu spindėk, mano mama, lyg saulė Virš pavasario sodų baltų. Man nušvieski kelius per pasaulį Atsiminimais vaikystės dienų. Tu esi reikalinga, mamute, Ne tik man, bet ir mano vaikams – Lyg paukščiukai aplink jie sutūpę Tavo meilės lyg duonos vis lauks. Na ir kas, kad visi mes suaugę, Savarankiški metų kely… Bet tavų patarimų sulaukę […]

Mamos dienos sveikinimai

Mama gražiausias žodis žemėj, į jį sutelpa visi kiti. Ji lyg angelas, lyg fėja. Nors jos nėr dabar arti… Jai dėkoju už gyvybę ir, kad vaikštau šia Žeme. Jai norėčiau nuskint saulę ir surink visas žvaigždes. Bet, deja, aš negaliu, nors labai aš ją myliu…

Mamos dienos sveikinimai

Mama – gražiausias žodis žemėj, į jį juk sutelpa visi kiti. Mama ir angelas, ir fėja, net jei dabar nėra arti… Norėčiau jai nuskinti saulę, surinkti žvaigždutes danguj. Deja, to padaryti negaliu aš, mama, bet aš vis tiek tave labai myliu!

Mamos dienos sveikinimai

Tu vėl liūdna, brangioji Mama, Širdy tau vėlei neramu. Galbūt ir vėl tau širdį skauda Dėl savo augančių vaikų. Neverk suprantam mes jau, mama, Kad reikia mums mamos klausyt, Ir kartais, kaip sunku bebūtų, mama, Tu skausmo ašarą nubrauk. Dėkojam tau, brangioji Mama, Už tai, kad tu buvai griežta, Kad viską mums seniai atleidai Ir […]

Mamos dienos sveikinimai

… atnešiau Tau ilgesingą savo dainą — padainuokim šiandien kaip kadais… … iš savo jausmų supyliau Tau prisiminimų pylimą prie jūros saulėlydžio — kai nueisi, ten rasi mane… … priskyniau Tau įvairiaspalvių lauko gėlių — tegu Tave svaigina mano meilės aromatas… … pasėmiau Tau šaltinio vandens ir palaisčiau juo Tavo širdį, kad Tu ilgai gyventum… […]

Mamos dienos sveikinimai

Kaip norėtųsi pasakyti tiek daug, bet širdis neišsirenka žodžių. Kaip norėtųsi būti šalia ir tiesiog apkabinti, bet atstumas skausmingai viską užgožia. Lieka mintys ir neištarti žodžiai, kurių niekas, išskyrus tave, nesupras… Būk laiminga, mano mama, miela!

Mamos dienos sveikinimai

Save kaip saulės šviesą dalini, Už kitus į kalną ir prieš vėją tu kopi. Meile, gerumu kvieti, Paprastumą, nuoširdumą, viltį dovanoji. Džiaukis laisve, meile ir gėlių žiedais, Ir linksma, švelni, dosni tu būki visados! Palinkėt sveikatos, laimės šiandien noriu. Jei tik gali, toliau dalyki šilumą delnuos!

Mamos dienos sveikinimai

Mamyte, tu išmokei žengti pirmuosius žingsnius rūpestingai globodama mūsų trapiuosius sparnus. Tu pirma mums parodei saulės spindulius ir šilta šypsena užkerėjai mus. Tu išmokei mus dirbti ir mylėti, skausmą ir vargą dalintis per pusę. Tu pirmoji nušluostei mums ašarą, kai suklupom, ir parodei tiesiausią gyvenimo kelią, kuriuo einam dabar mes visi.

Mamos dienos sveikinimai

Nuo žemės delno kyla žalias daigas, Viršum galvos – padangių žydruma. Aš bėgau prie Tavęs, kaip mažas vaikas, Tave ir saulę šaukdamas “Mama”. Tu man sakau, tu man kartoji, mama: Yra keliai, keleliai ir takai, Kuriais į širdį, kaip į bendrą namą, Ateina žmonės – dideli vaikai.

Mamos dienos sveikinimai

Mama gražiausias žodis žemėj, į jį sutelpa visi kiti. Ji lyg angelas, lyg fėja. Nors jos nėr dabar arti… Jai dėkoju už gyvybę ir, kad vaikštai šia Žeme. Jai norėčiau nuskint saulę ir surink visas žvaigždes. Bet, deja, aš negaliu, nors labai aš ją myliu…

Mamos dienos sveikinimai

Buvo džiaugsmo akimirkos, Buvo liūdesio valandos… Buvo pavasario audros, Buvo alsus vasaros nuovargis, Brangus rudens susimąstymais… Visko buvo šitam ilgam kely, O dabar prieita toji aukštuma, Nuo kurios malonu apžvelgti Savo nueitus darbus, nugalėtus sunkumus.

Puslapiai:123456789